Top gastro a párty doplnky roku 2019 v e-shope Hedonia.sk

  Váš košík je prázdny

Kategórie
Zabudnuté heslo?
Zabudli ste svoje prihlasovacie meno?
Nemáte ešte účet? Registrácia


Pracie prostriedky MADEL < Späť  

Zoradiť podľa:

NEFLEK-Smacchio Tutto 500 ml

NEFLEK-Smacchio Tutto 500 ml
Vďaka prítomnosti enzýmov NEFLEK pred praním ľahko odstraňuje všetky škvrny. Je vhodný na bielu aj farebnú bielizeň. Účinne odstraňuje škvrny od atramentu, piva, vína, čokolády, kávy, šťavy, ovocia, trávy, rúžu, špirály a očných tieňov, krvi, hlienov a pod. Upozornenie: Dráždi oči.
Cena:
2.50 Eur
s DPH
Kód: M275

SMACCHIO Tutto Albotex 1kg

SMACCHIO Tutto Albotex 1kg
Je určený na bielenie bielych látok a na odstránenie všetkých typov škvŕn z odolných bielych i farebných látok z bavlny, ľanu a syntetických vlákien. Účinkuje už pri nízkej teplote. Zanecháva bielizeň dokonale čistú a príjemne voňavú. Upozornenie: Dráždivý. Nebezpečenstvo vážneho poškodenia očí. Škodlivý pri požití.
Cena:
3.20 Eur
s DPH
Kód: M272

WINNI´S Lana 750 ml

WINNI´S Lana 750 ml
Hypoalergénny tekutý prací prostriedok s vôňou ruže určený na vlnu, hodváb a jemnú bielizeň. Vhodný pre pranie v práčke i ručné pranie. Neobsahuje fosfáty ani farbivá. Je plne biodegradabilný. Obal je ľahko recyklovateľný.
Cena:
2.00 Eur
s DPH
Kód: M165

WINNI´S Lavatrice 1980 ml

WINNI´S Lavatrice 1980 ml

Hypoalergénny tekutý prací prostriedok s mydlom rastlinného pôvodu s vôňou levandule určený na všetky typy bielizne. Neobsahuje fosfáty ani farbivá. Je plne biodegradabilný. Obal je ľahko recyklovateľný.

1980 ml = 30 pr. dávok

Cena:
6.30 Eur
s DPH
Kód: M185

WINNI´S Sapone Marsiglia 250 gr.

WINNI´S Sapone Marsiglia 250 gr.
Plne biodegradabilné mydlo rastlinného pôvodu pre osobnú hygienu i ručné pranie. Vďaka vysokému obsahu mastných kyselín rastlinného pôvodu je mimoriadne vhodné aj pre najcitlivejšiu pokožku. Po použití zanechá Vašu pokožku jemnú a príjemne voňavú. Je tiež odporúčané pre pranie v ruke, drhnutím odstránite aj odolnú špinu. Obsahuje silice z medovky. Neobsahuje deriváty živočíšneho pôvodu.
Cena:
1.50 Eur
s DPH
Kód: M570

  • «« Začiatok
  • « Predchádzajúca
  • 1
  • Nasledujúca »
  • Koniec »»
Výsledky 1 - 5 z 5